more than software
Oferta
Przedstawiamy ofertę naszych produktów i usług w poniższych dziedzinach:

Rejestracja rozmów telefonicznych

Do realizacji zadań związanych z rejestracją rozmów telefonicznych, radiowych, komórkowych oraz z innych źródeł dźwięku proponujemy rodzinę produktów FonTel.

Rejestratory FonTel znakomicie spisują się w średnij wielkości sieciach telefonicznych oferując bogatą funkcjonalność i elastyczność pozwalającą na dopasowanie do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Zapraszamy na stronę poświęconą produktowi FonTel: www.fontel.pl.

Monitoring wizyjny

W zakresie monitoringu wizyjnego naszą domeną jest system cyfrowej rejestracji obrazu Ladon oparty na karcie MetaGuard. Nadaje sie on zarówno do małych instalacji kilkukamerowych, jak i do całych systemów nadzorujacych całe biurowce, aż po systemy zdalnego, rozproszonego nadzoru i ochrony.

Aby zapewnić niezawodną pracę systemu i wydajną archiwizację obrazów, stworzyliśmy własny kompresor wideo Metasoft MJPEG Codec.

Systemy parkingowe

Rozwiązywanie zagadnień związanych z ruchem pojazdów metodą analizy obrazu rejestrowanego przez kamery zastępuje obecnie tradycyjne metody. Liczenie pojazdów, zapamiętywanie numerów samochodów, wyszukiwanie pojazdów - to wszystko staje się łatwe przy wykorzystaniu naszego oprogramowania ARTR.

Komputerowe rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pozwala na wykrycie skradzionych pojazdów, uniknięcie oszustw na parkingach i automatyczne otwieranie wjazdów dla autoryzowanych pojazdów.

Usługi informatyczne

Jeżeli macie Państwo problem, który nie może być rozwiązany przez nasze gotowe produkty, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Chętnie przyjrzymy się zagadnieniu i spróbujemy zaproponować indywidualne rozwiązanie.

more than software